| MonsterCookiesOo a întrebat:

Voi credeti in fantome? ati vazut vreodata? (eu da) puteti sa-mi povestiti? ador chestiile paranormale devil

Răspuns Câştigător
| positivity a răspuns:

Http://xkonan.sunphoto.ro/a_-_Ghost_-_reality_or_fantasy
Da, cred. Fenomenele paranormale sunt fantastice dacă le poţi înţelege. Mi s-a întâmplat acum un an, doi o întâmplare mai puţin frumoasă. Oricum, vreau să spun că, cred; trăim într-o lume unde totul este posibil. Chiar dacă toţi spunem că nu există aia, nu există aia, până la urmă spunem asta doar pentru a ne simţi în siguranţă.
Acum să-ţi spun întâmplarea. Sincer, atunci eram în faza '' realitate sau vis?! ''. Să-ţi povestesc.
Veneam de afară, ceasul era vreo 21-22; mergeam pe alee, şi mă uit din întâmplare la balcon. Am rămas nemişcată, nu mă mai puteam mişca pur şi simplu. Am văzut clar, un băiat în vârstă cam de 8-9 ani, scund la balconul meu. Mă privea insistent, parcă era furios pe mine. Ştiu că avea o privire rece, ca de gheaţă. Nu avea o culoare normală a pielii. Era ceva spre alb-gri; şi avea nişte cearcăne mari la ochi. Am rămas câteva secunde şi m-am uitat la el, după care puştiul a dispărut. Am luat-o la fugă în casă pe unde am apucat. Adevărul este că m-am speriat îngrozitor de tare, dar nu suficient ca asta să mă facă să renunţ la micile mele cercetări în legătură cu fenomele paranormale.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru positivity):

Stai la tara, adica in sat? Ca acolo mereu se intampla chestii din astea thinking

| positivity a răspuns (pentru DarkBlood32):

Da. Dar, această întâmplare în acest moment nu mai e chiar atât de înfricoșătoare cum a fost la început. Şi, nu pot răspunde afirmativ la comentariu tău "acolo mereu se întâmplă.", fenomenele paranormale se întâmplă acolo unde a avut loc o nenorocire, dar, nu pot îmi pot imagina că în casa mea, în trecut a fost ucisă o persoană sau mai multe.
Dar până la urmă de asta se numesc "fenomene paranormale", pentru că sunt paranormale.

| Nick2012 a răspuns (pentru positivity):

Aşa fi tare să nu ai frică happy big grin big grin

| Bãã_Gabi_1989 a răspuns (pentru positivity):

Bravoo un raspuns foarte inteligent!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ne povestesti tu cum arata? Daca ai vazut.

Întrebări recente