| BUBULINA a întrebat:

Credeti in miracole?

10 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Da, dar nu e bine sa astepti mereu miracolele, pentru ca ele nu se intampla mereu si pentru ca daca le astepti s-ar putea sa nu vina si sa ramai cu dezamagirea.

| Adelina04 a răspuns:

Da. Acum 6 ani am avut meningita, iar medicii mi-au dat sanse de supravietuire de 1 la 1000, si atunci ramas cu handicap. Ei bine, traiesc si sunt chiar foarte sanatoasa. Asta numesc eu un miracol:X

| AllieGlam a răspuns:

Da, chiar cred in miracole si in Dumnezeu!
vedem miracole la tot pasul...doar ca nu le dam atentiesad

| PaTTy_3342 a răspuns:

Intr-un fel. Doar ca eu nu cred ca miracolele vin din cer. Noi suntem singurii care putem face miracole.

| PaTTy_3342 a răspuns:

Bine, ziceti voi ce vreti cu divinitate si nu stiu ce, ca miracolele cad din cer. Eu nu cred... Dumnezeu iti da, da nu iti baga in traistawinking

Good Day

| Raluca_1748 a răspuns:

Depinde de ce intelege fiecare prin apelativul "miracol". O sa-ti dau un exemplu:
"O cunostinta de- a mea a fost paralizata, iar doctorii nu i-au dat nicio sansa in ceea ce priveste deplasarea pe propriile membre. Ce sa vezi, intr-un interval de 3 luni, acea persoana a facut primii pasi, cu multa truda, ambitie, incredere. Acum 2 zile m-am intalnit cu dansul, ce crezi? Se plimba pe strada."
Asta numesc eu miracol.

| ANONIM10000000000 a răspuns:

Cu siguranta exista miracole...si ele chiar vin din cer.pentru ca noi cu siguranata nu avem puterea sa afcem astfel de miracolewinking pentru patty

| ionut_9568 a răspuns:

Eu nu cred in miracole pentru ca Dumnezeu a facut destunu nostru si nu exista miracole

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cred.

| cismasflorea a răspuns:

Cel mai mare miracol este insusi viata ...traieste-o la maxim, ca nu primesti alta

Întrebări similare