| GabrielaCriss a întrebat:

Voi credeti in miracole?

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Imi pare rau sa spun asta dar chiar nu cred in miracole

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| PedoBarbie a răspuns:

Bună!
Miracolele nu există, se fac.
Pa!

| Radu284 a răspuns:

Mottoul meu este: "Don't believe in miracles, depend on them!"

| pietrean a răspuns:

NU! Singurul mijloc prin care se poate indeplini ceva(un "miracol"), este doar prin forta mintii mele, prin munca asidua.Altfel,toti ne-am ruga la ala de sus, sa faca un miracol si sa ne indeplineasca orice dorinta! El are alte probleme, ca sa mai ajute oamenii!

Răspuns utilizator avertizat
| MissDevilish666 a răspuns:

Bună.
Eu nu mai cred în miracole.

| leo07 a răspuns:

Depinde cum vrei sa vezi sitoatiahappy iti face viata mai frumoasahappy eu mai credhappy