| DolceKiss a întrebat:

Voi credeti in miracole de Crăciun? Eu da! ^_^

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Eu cred in miracole, nu numai de Craciun, familia mea a trecu tprin momente grele si numai cu ajutorul unui miracol am scapat, ast acre deu, acum fiecare e liber sa creada ceea ce vrea, dar pana nu ti se intampla tie un miracol nu crezi in el, un miracol nu trebuie infaptuit de D-zeu poate fi infaptut de oameni chair daca nu isi dau seama ca il fac, dar cel beneficiar isi da seama.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu prea cred

| Kasia a răspuns:

Nu...astea-s doar in filme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SUnt la fel de adevarate ca si sfarsitul lumii de azi

| DuxX a răspuns:

Nuhappy

| DolceKiss explică (pentru DuxX):

De ce?

| DuxX a răspuns (pentru DolceKiss):

Pentru ca nu cred in miracoleoh go on Nu am avut parte de asa cevaoh go on