| taineamea a întrebat:

Credeti in reincarnare? De ce raspunsul vostru este da sau nu?

5 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Da

| Roxy_Rox_ana_1989 a răspuns:

DA! deoarece s-au gasit si dovezi. poze vechi cu personaje care seamana perfect cu unii actori care acum traiesc, nu mai retin exact de cine e vorba.eu cred, ca atunci cand cineva moare in acelasi timp se si naste in alta parte.ce alta explicatie ar fi? de unde atatea fizonomi de oameni? intr-o viata suntem fericiti in alta viata avem mai putin noroc.aceasta este parerea mea.

| KUBY78 a răspuns:

Da

| DeathAngel1 a răspuns:

Nu cati ani ai nu cred ca ai mai mult de 11 de fapt cred ca ai 9

| marius450 a răspuns:

Nu