| sym0nyck a întrebat:

Crezi ca esti fericit(a)? spune-mi un motivbatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| albastrel a răspuns:

Sunt fericita ca traiesc big grin

dar trista ca iubesc sad

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, fiindca iubesc si sunt iubita.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Da sunt fericita happyAsa cum sunt aproape mereu.big grin Sunt fericita pentru ca nu am motive de tristetewinkingTotul merge binelove struck

| Silvia a răspuns:

Da, ptc tocmai pap o inghetata delicioasalove struck.big grin

lolita
| lolita a răspuns:

Iubesc si sunt iubita, in daoa luni voia avea casa mea, deja sunt trei. laughing pe langa toate greutatile eu vad viitorul pozitiv.

| Diva a răspuns:

Nu nu sunt fericita

| CrucifiedCountess a răspuns:

Da.de ce? sunt nebuna!

| sorin a răspuns:

Sunt fericit k nu am motive sa fiu trist

| marsy a răspuns:

Depinde de dipozitia pe care o ai la moment...

cum eu numa ce m-am trezit nu sint prea happy tongue

| ..pYtBulL.. a răspuns:

Ascult momentan muzica cu preferatu meu si ma face pur si simplu sa dansez pe scaun:Xlaughing

| emima a răspuns:

Eu nu crec ca sunt o persoana fericita pentru ca nu mi se indeplineste nici un vis fara mama daca mama a murit la ce rost mai are viata?
esti un om fericit daca ai familia langa tine daca ai succes in cea ce faci
u esti fericita?happy

| spiritul a răspuns:

Acum, acum? tu ce crezi?

| annda a răspuns:

Sunt pentru ca traiesc si atat. big grin

| Misterious a răspuns:

Sunt big grin si eu dansez pe scaun...nu stiu sunt fericita fara motiv :X

| sym0nyck explică:

Nu pot spune ca sunt fericita. sunt departe de familie si prieteni de mai bine de 1 an de zile... in dragoste nu am noroc... si nimic nu merge cum vreau eu... asa ca. nu ma consider o persoana fericita :-|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, krap de atita fericire tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...nu vad de ce sa nu fiu fericit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...ptc. sunt inconjurata de oameni care tin la mine si chiar daca nu i-as avea, tot as fi deoarece traiesc intr-o lume cu atata pofta de viata!
daca nu etsi de acord cu mine zi "zaw" cu limba scoasa tongue
xoxoo, mary peace sign

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu