| DarkSmile a întrebat:

Cu cateva zile in urma mi-au adus acasa un catel.N-am idee ce rasa este, dar e cafeniu inchis, si-i maricel, si-i megaaaa dragut.Insa nu m-am hotarit ce nume sa-i dau.Ce nume cunoasteti care i s-ar potrivi unui catel ?

Răspuns Câştigător
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Gucci,Becca,Sofia,Maya,Ali,Bruno,Bubico,Abby,Aki.
Si sa nu uiti sa o/il duci la veterinar pentru vaccinuri si sa intrebi daca tot esti curioasa de rasa pe veterinar.Mult Succes!

3 răspunsuri:
| patySsmile a răspuns:

Pai daca e fata mie imi place : Mya, Tisha, Maya, Mily, Lady, Sofi[ Shopie], Lexy etc

Daca e baiat poti sa-i pui : Terry, Oscar, Sparky, Frank, Gino [ ca pe al meu love struck], Roni etc.

| hSh3ad a răspuns:

Maytha daca e fatawinking asa o cheama pe catelusa mea.

| FadetoBlack a răspuns:

Pai depinde de ce nume iti place happy