| elenutza a întrebat:

Cu ce activitati imi pot ocupa timpul liber? voi cu ce il omorati?

Răspuns Câştigător
| Swabia a răspuns:

Timpul este omorat de preferabail cu lama!tongue...glumeam! ...Activitati pe care le axerciti cu mare placere! Din pacate eu nu mai am timp aproape pentru nimic! ...Desi,seara tarzie o carte e numa` bine venita!winking.Asta e in timpul saptamanii, caci in weekend se cam schimba treaba!tongue.De preferabil iesiri cu prietenii!winking

6 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Role, basket, plimbari, munte, citit...

| crisa a răspuns:

Inainte faceam trucaje in PS, sau clipuri in moviemaker, sau mixaje cu mixxx, etc... Acum intru pe net si vorbesc cu lumea.hee hee

| Mo a răspuns:

Cu mers la sala, citit, role in parc etc

| NoNameexd a răspuns:

Eu merg la cumparaturi, vorbesc la telefon. vreo 4-5 ore pe zi cu prietenele,(prietenu) happy. ies afara, invit prietenel la mine pentru barfa, sau alte chesti.happy. sper ca te-am ajutat. fa lucrurile astea si o sa te simti perfectwinking. pup. papa:*:*

| mihaela76 a răspuns:

Citesc cateva pagini intr-o carte, vad un film, merg la plimbare, gatesc...

| blojualex2009 a răspuns:

Merg la cumparaturi dorm ascult muzica