| Zmeura a întrebat:

Cu ce activitati va acopati in timpul liber?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, pai mai ies cu prietenele la plimbare cand e vreme frumoasa, merg in vizita la ele, la neamuri, merg in parc, mai ies la shoping, mai stau pe net, dansez, cant, merg la prietenul meu, citesc diferite carti si reviste, etc.

9 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Ies la plimbare, şi când e să stau acasă, mă refugiez în cărţi sau filme, etc... dar tu?

| asdgfhresry a răspuns:

Pai, daca n-am cu cine iesi, imi pun rolele in picioare si alerg prin curte cu ele happy
Sau, ma duc in oras si ascult muzica, ma distrez cu fetele, baieti mai nou smug big grin
Vorbesc la telefon
Mai nou m-am apucat de citit un volum din "Jalna"[e chiar amuzant]
Ascult in continuu muzica, fara ea chiar nu pot rezista in lumea asta de *****
Caut cat mai multa muzica veche mai nou happy [gen modern talking, roxette, etc]
Vreau sa ma plimb cu bicicleta
Fac sport prin casa, stau in cap, fac podul, mai nou lucrez si la sfoara big grin
Ma mai uit pe la tv sa vad ce panarame se mai intampla in tara asta frumoasa big grin

| Zmeura explică:

Eu citesc stau la comp, ies in oras etc

| zanesiprintese a răspuns:

Ma joc farmville pe facebook happy

| Florry19 a răspuns:

În timpul liber (adică rar) mă plimb, mai urmăresc câte un film şi încerc să mă destind.
Dacă am ocazia plec la ţară sau la munte, la aer curat happy!

| Aicilef a răspuns:

In timpul liber de obicei citesc ceva interesant sau cantbig grin

| 1234567890_7534 a răspuns:

Buna pai eu ies cu prietenii pe afara stau p net ascult muzica(e singurul lucru care ma calmeaza in lumea asta de *****), desenez, mai cant, citesc (carti reviste) ma plimb cu bicicleta cu rolele(cand e frum afara)... vb la tel ma uit la tv...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ori fac cat mai multe cumparaturi ori fac ordine in casa si daca nu am chef de nici una dintre urmatoarele "activitati " ma culc laughing. Fac orice ca sa nu ma plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!
In timpul liber ies cu prietenii

Vorbesc pe mess sau la telefon

Citesc o carte, o revista etc.

Ma uit la TV

Ascult Muzica

Desenez

Dansez

Completez rebusuri, oracole etc.

Ma gandesc cum sa cuceresc un baiat :-> :-> big grin

etc etc etc...big grin happy