| littleony a întrebat:

Cu ce as putea sa imi ocup timpul pentru 2 sau 3 saptamani de stat in casa, deoarece am facut varicela si trebuie sa stau in casa... a trecut deja o zi si simt ca nu mai pot, sunt foarte plictisita, nu sunt genul de persoana care sa sta prea mult timp sa faca un lucru...am prea multa energia...happyhappybig grinbig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

nu ai de ce sa stai atat in casa, in momentul in care basicutele cu lichid se usuca-prind coaja, poti iesi afara, in jur de 7 zile.redecoreaza camera ta, fa ordine in lucrurile care nu iti sunt de folos, citeste ai ocazia sa lenevesti sau sa iti pierzi timpul pe TPU.

4 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

Fa puzzle daca te pasioneaza, scrie-ti gandurile intr-un jurnal, Citeste o carte interesanta, asculta muzica, vizioneaza in fiecare zi cate un film, cu ocazia asta inveti si englezatongue...etc

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste cartile pe care ti-ai dorit mereu sa le citesti si n-ai avut timp, apuca-te sa inveti o limba straina sau un limbaj de programare.

eileen
| eileen a răspuns:

Citeste niste carti, joaca conquiztador, raspunde pe TPU, invata Photoshop, asculta muzica, uita-te la filme, mess cu prietenii cu camera sa va vedeti macar asa, deseneaza, fa ceva lucru manual, invata sa gatesti...

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Citeste, invata, prefectioneaza-te, apuca-te de o limba straina, asculta muzica >>> RlaxingJazz.com, incepe un jurnal de idei, cauzat de situatia ta, etc... Sanatate!