| zalisa a întrebat:

Cu ce credeți că ar trebui îmbunătățit site-ul TPU?
Ceva, sugestii?
raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| Moneyandfame a răspuns:

Hmm...sa reduca numarul de copii care chiulesc de la orele de romana, sa introduca test iq la inregistrare, mai multe...

5 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Sa fie introdus un filtru care sa opreasca cuvinte precum "funda", "fundita", "Hannah Montana", "Justin Bieber" din intrebari si raspunsuri. laughing

| IrinaAndreea a răspuns:

Aia cu testul de IQ e chiar tare. Sau macar niste exercitii de gramatica tot ar trebui. straight face

| freehugs a răspuns:

Niste jocuri interesante
Teste de cultura generala
Noutati din lumea intreaga

| mk_3564 a răspuns:

Subscriu pentru gramatica! Macar un pic de respect fata de limba romana!

| campanario a răspuns:

Pai in primul rand, sa se vorbeasca decent, si useri stil tu, sa ii puna sa isi schimbe numele. Asa TPU s'ar numii un site decent. Poti sa imi dau stupid, dar ziceam adevarulwinking. Dupa aceea, intrebarile, stil, cu ce sa ma imbrac? pentru ca e absurd, nu vedem persoana, si degeaba ii dam modele de rochite la banchet, ca oricum nu si le cumpara, sunt 100% convinsa de asta, intrebari despre care e id'ul nu stiu cui? noi nu avem de unde sa stim, si daca ar avea id, copiii astia nu se gandesc ca vedetele sunt extrem de ocupate pentru a intra pe messuri, intrebari de genul " ce costume de baie sunt in trend?" aceeasi chestie care am spus'o mai sus despre rochiile de banchet, iti iei ce iti sta bine, ce se adapta figurii tale! Cam atata.winking