| dadaaaaa a întrebat:

Cu ce echipa romaneasca tineti deseara? Eu cu Poli... ole ole sunt din timisoaralaughing

Răspuns Câştigător
| helena09 a răspuns:

Si eu tot din Tm sunt si tin cu Poli, bineinteles.Am chiar niste fosti colegi de liceu in echipa. Dar eu zic sa nu uitam ca suntem romani si ar fi frumos sa sustinem fiecare echipa romaneasca.

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Farul Constanta rolling on the floor

| M4RK a răspuns:

Da cine joaca?

| M4RK a răspuns:

Ole ole ole 0-0 s-a terminat\m/ forta timisoara happy

| adrianhasde a răspuns:

Steaua Bucuresti.

| nutzu' a răspuns:

Toate

| VladRO a răspuns:

Bravo happy

| step213 a răspuns:

Sunt dinamovist... da diseara tin cu toate... daca castiga toate mai aduc puncte romaniei si poate la anul o sa avem mai multe echipe in champions...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poli big grin timisoara happy