| Mihai87 a întrebat:

Mai tineti minte meciul amical Poli Timisoara 2-2 Juventus din 2005? Eu cred ca a fost blat, pai la ce echipa avea Juve atunci batea orice echipa romaneasca lejer de tot!

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Se mai cheamă și noroc. N-are treabă meciul amical, de ce să obosească jucătrii sau să se accidenteze de aceea a ieșit acel scor de 2-2. Nu că a fost blat pur și simplu nu au jucat cei de la juve ca să nu consume energie. Amicalul este ca un antrenament pentru echipele mari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, sigur a fost BLAT. Orice meci este BLAT. Frate, am impresia că simpla existenţă a unor oameni ca Ştucan poate să tâmpească de-a binelea mentalitatea colectivă a anumitor microbişti, ceea ce este un lucru foarte trist.

| Mihai87 explică (pentru anonim_4396):

Nu stiu cine e Stucan. E posibil sa-l stiu dar dupa nume nu-mi spune nimic! Daca

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai87):

E un nimeni, oricum, nu-i de mirare că nu-l ştie lumea. laughing