| vladimirovici a întrebat:

Cu ce marca de stilou scrieti?

12 răspunsuri:
| BiaSiAtat a răspuns:

Cu Attila... Nu stiu daca ai auzit de aceasta firma, dar mie mi se pare ca scrie bine

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Eu scriu cu BIC. Scrie bine şi nu agaţă, sau să păteze şi nici nu sunt scumpe.
Baftă!

| MCRgurl a răspuns:

Eu folosesc frixion ca gresesc mult

| TangerineP a răspuns:

Cello

| Simbolist a răspuns:

Parker

| ChrissD a răspuns:

Cel mai bun stilou este parker eu il folosesc din prima zi de scoala si este foarte bun recomand cu incredere.SI poti sa il incarci cu ori ce fel de cerneala.

| Alexandruza11a a răspuns:

Bic este cel mai bun pentru ca:
1.scrie bine
2. poate fi sters repede si usor
3.este foarte ieftin
4.are o groaza de culori

| aleceandra a răspuns:

Pelikan

| iceman12 a răspuns:

Salut! Eu scriu cu bic

| iuly25 a răspuns:

Pai.scriu cu mai multe, dar cel mai bun e Bick sau Bic nu stiu exact cum se scrie si mai scriu si cu pixul acela Fantom. cred ca ai auzit de el. depinde de cum scrii

| ScreamoEmoGirl a răspuns:

Opus e cel mai bunwinking marka cermana in metro este foarte bun si mai scriu cu din ala cu varf de pixhappybig grinbig grinbig grin

| snaaa2l a răspuns:

Ce clasa esti? din curiozitate asa