| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce medie se intra la liceul tudor vianu din giurgiu? Dar la maiorescu?

Răspuns Câştigător
| Turquoise a răspuns:

Tudor Vianu:
mate info-6. 02
stiinte ale naturii-6. 55
stiinte sociale-7. 68
filologie-7. 85

Maiorescu:
mate-info-6. 00
stiinte ale naturii-7. 01
filologie-7. 23
stiinte sociale-8. 26

6 răspunsuri:
| Turquoise a răspuns:

Sunt ultimele medii de anul trecut.si sunt luate de pe edu.ro deci ar trebui sa fie corectoh go on. daca am gresit eu ceva scuzewinking

| ed23tm a răspuns:

Cu 9 sau 10 se intra.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O colega mi-a zis ca la maiorescu se intra cu 8 in sus, dar cum mi-ai tu Turquoise, nu inteleg.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt bune mediile lui Turqoise...sunt sigur ca sunt in vianu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna. si eu sunt din giurgiu, si am ales liceul tudor vianu... ai un id de mess? in cazul in care ai vrea sa vorbim :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hey anonim, trimite-mi un msg sau fa-ti cont ca nu pot sa-mi las id-ul aici ca ma bag prea multi in lista.