| ralluca15lp a întrebat:

Cu ce se sterge markerul de pe o masa de lemn? urgent

11 răspunsuri:
| AnNaa67 a răspuns:

Acetona.

| AnNaa67 a răspuns:

Se sterge cu acetona, draguta, dar nu pune mult sa nu cumva sa se stearga si luciul de pe masa, stii despre ce vorbesc, culoarea mesei. Pune pe o carpita si pune cativa stropi.E riscant!

| GaBrYeLa18 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic dar daca masa este de lemn si are lac pe ea daca incerci cu acetona sau spirt(adica diluanti) ii ies lacul de pe ea....Asa ca mai bine incearca cif! Succes!

| Puffulets a răspuns:

Acetona

| Differentx13 a răspuns:

Încearcă cu acetonă. Succes happy.

| Mikku a răspuns:

Ia incearca cu acetona

| lucian007 a răspuns:

Cu putine chestii dar poti sa incerci cu cif pentru ca stiam ca are ceva abraziv in el

| BiancaPetric a răspuns:

Cu spirt sanitar sau cu acetona. Sper sa-ti fie de folos!

| andreea13134 a răspuns:

Inceraca cu spirt sauacetona/diluantbatting eyelashes

| KiduRebel a răspuns:

Spirt,acetona,dala de geamuri sau incearca cu unghia

| elenastar2love a răspuns:

Cu acetona