| CriCri a întrebat:

Cum se curata markerul de pe lemn?

7 răspunsuri:
| georgesur a răspuns:

Merge foarte bine cu rindeaua sau raschetawinking

| jumpper a răspuns:

Cu diluant de masina ca e foarte puternic. Cu spirt se ia greu. Ai mazgalit banca la şcoală nu? big grin Si pe mine m-a pus Diriginta sa sterg banca. Eram înnebunit dupa desen si desenam pe tot ce se putea. Banca mea era plina de grafiti si tot felul de desene laughing

| Mişu_7703 a răspuns:

Dizolvant/spirt. dar cu spirt trebuie sa freci destul de mult daca e marker de cd-uri.

| Buttercup30 a răspuns:

Incearca sa freci cu o carpa si solutie pentru mobila

| Brumilicious a răspuns:

Nu se poate... straight face
Boacane de copil laughing

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Cu dizolvant, spirt

| CriCri explică:

N-am desenat eu cum au spus multi laughingAM cumparat o masa noua de televizor, care are si dulapior dedesubt.Si au facut niste linii cu markerul ca sa puna niste suruburi.Si sunt niste linii de 8-9 cm.