| anonim_4396 a întrebat:

Cu ce te poate afecta scaderea notei la purtare?

Răspuns Câştigător
| Kiddzo a răspuns:

Nu voi judeca pe nimeni si nimic, dar te asigur ca pe viitor, cand vei vrea sa te angajezi, iti va fi greu. Nimeni nu va lua un delicvent cu nota la purtare scazuta. Da, te afecteaza. Si inca foarte mult. happy

| anonim_4396 explică (pentru Kiddzo):

Nu este cazul meu, nu am nota scazuta la purtare. happy

5 răspunsuri:
| DrDeath a răspuns:

In ziua de azi la nimiclaughing eu am 7 pe primul si 5 pe semestrul asta si mult imi pasalaughingam 50 absente nemotivate.Asa ca media la purtare e doar o fita...

Răspuns utilizator avertizat
| alin_9439 a răspuns:

Nu ma de exemplu daca vr sa dai mai departe la o facultate trebuie sa ai media la prutate 10 sau cat iti cere aia deci ai grija cu media asta ca e foarte imp

| CipiA a răspuns:

Pai nota la purtare e un obiect in sine. daca ai 10 obiecte mediile se aduna cu nota la purtare si se imparte la 11. in concluzie te afecteaza dar nu foarte mult