| anonim_4396 a întrebat:

O sanctiune cu scaderea notei la purtare poate fi stearsa sau retrasa dupa actiunea acesteia?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Daca iti incheie media asa, nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Nu se poate asa ceva!

| lpavel a răspuns:

NU! Nu se mai poate schimba nimic, nota pusa ramane pusa!

| gabrielmanolescuandrei a răspuns (pentru lpavel):

Nu este pusa man, vreau sa spun ca dupa o sanctiune cu scaderea notei la purtare, ce se va efectua miercurea viitoare, mai poate fi reparata la 10?

| lpavel a răspuns (pentru gabrielmanolescuandrei):

Aha! Pai daca numai te-a atentionat si nu ti-a scazut nota atunci da, ii poti schimba parerea, poarta-te foarte frumos in zilele urmatoare, fi un elev model si sigur va observa asta si se va razgandi poate, daca nu atunci mergi la ea si ii ceri scuze/iertare si-i promiti ca vei fi mai bun, mai cuminte... cred ca o poti convinge happy