| Diana0987 a întrebat:

Cu cine a jucat dinamo aseara si cine a castigat? fundita...

Răspuns Câştigător
| mmeee79 a răspuns:

Dinamo a castigat! A jucat cu Craiova...
Scorul a fost 3-1

deci.HAI DINAMO!

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A jucat cu Universitatea Craiova și la 11 metrii (penalty) s-a făcut departajarea, scorul final fiind de 3-1.
Pa, pa.

| Blackwoman27 a răspuns:

Cu craiova si a castigat dinamo
3-1

| elenush_6230 a răspuns:

Cu, craiovalaughing si a castigat dinamo. nu mai stiu cu, cat am auzit si eu la coleguuurolling on the floor)

| noname_1435 a răspuns:

Dinamo a jucat aseara cu craiova si dinamo a cistigat la penalty. funda?

| 123098lolol a răspuns:

''u'' craiova
a castigat dinamo
3-1

| Tud0r a răspuns:

Forta dinamo! CU universitatea Craiova in cupa 1-1(4-2 pen ). Au condus ei a marcat Dina. Si au egalat dinamovistii in 64 prin Catalin Munteanu. A avut si niculae o bara. SI la final a castigat dinamo cu 4-2 dupa penaltyiuri

| NAdrian a răspuns:

Cu craiova a batut dinamo la penalti:X

| Jump3r a răspuns:

Dinamo - craiova 1-1 (3-1 penalty)

| Elenutza_8844 a răspuns:

Cu u caiova si a castigat dinamo cu 4-2.

| 789 a răspuns:

In cupa 1- 1 pen 3-1 iar in campionat 2-2