| Iulian922 a întrebat:

Cu cat ar fi pierdut Dinamo daca ar fi jucat cu ajax?

Răspuns Câştigător
| raducuu a răspuns:

3/4-0 deoarece ei sunt intr-o stare morala foarte proasta din cauza problemelor clubului/big grin

15 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Dinamo nici n-ar fi avut bani de deplasare in Olanda

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu sunt fanul lui Dinamo, nici al Stelei, dar Dinamo la meciurile tari din Europa joaca mult mai bine decat Steaua, in orice stare s-ar aflawinking...asa ca nu m-ar fi mirat ca daca ar fi jucat cu Ajax sa scoata un egal sau chiar o victorietongue Si cel mai bun exemplu este atunci cand a revenit de la 0-3 cu Slovan Liberecwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum am spus şi în vară după Dinamo 0 - 2 Barcelona, atunci când cineva punea aceeaşi întrebare, doar că rolurile Stelei şi a lui Dinamo erau invers date: E o întrebare prostească.

| AntoniaOrman a răspuns:

0 Dinamo 10 Ajax laughing

| EdwardTeach a răspuns:

104-80 dacă nu l-ar fi avut pe Michael Jordan.

| boyboyplayboy99 a răspuns:

Dinamo ii dadea,, muilinta" Ajax-ului bai, nu ca stelistii care o iau in bot cu 2-0 si pe deasupra mai sunt si ciungi ca rateaza din 2 metri singuri cu portarul.

| Iulian922 explică (pentru boyboyplayboy99):

Adica dinamo o batea pe ajax? S-au incerci sa faci glume?

| boyboyplayboy99 a răspuns (pentru Iulian922):

Da man, nu facea prostiile care le-a facut steaua... Ca doar steaua nu a luat bataie ca nu are jucatori sau nu stie sa joace, ea s-a batut singura din cauza portarului si ciungilor din atac.

| Iulian922 explică (pentru boyboyplayboy99):

Oricum Steaua a batut-o pe Dinamo.

| boyboyplayboy99 a răspuns (pentru Iulian922):

In ultimul meci, da, dar asta nu inseamna ca e mai buna( ca si valoare) decat Dinamo. Doar ca Steaua e intr-o forma buna acum, spre deosebire de Dinamo care trece printr-o perioada nu prea fericita...

| Iulian922 explică (pentru boyboyplayboy99):

Oricum Steaua a batut-o si pe ajax si pe dinamo. Nu mai vorbi prostii.

| boyboyplayboy99 a răspuns (pentru Iulian922):

Bulan...

| Ghergel a răspuns:

Sa sti ca nu suntem mentalisti sau magiceni deunde vrei sa-ti zic sa ma uit la globul de cristal? laughing

| Darvyl a răspuns:

4-0

| Krinn a răspuns:

1-0 2-1 2-0 3-1 3-0 sau poate un egal nu se stie happy