| chocolatedream a întrebat:

Cu cine se casatoreste Nicole Scherzinger?

3 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @chocolatedream! Cu pilotul de formula 1 Lewis Hamilton. Dar oare se căsătorește sau nu e decât declarația tatălui ei?
O zi cu zâmbet să ai!

| Kristtine a răspuns:

Solista sexy de la Pussycat Dolls vrea sa se casatoreasca cu pilotul de Formula 1, Lewis Hamilton. Vorbind despre casatorie intr-un interviu, Nicole (31 ani) a considerat luna iulie ca fiind potrivita pentru asa un eveniment si a dezvaluit chiar cine vor fi domnisoarele de onoare. Doar ca e o singura problema: Nimeni nu a cerut-o inca de nevasta, si nici logodita nu e. Poate doar spera ca, citind interviul, Lewis va fugi si-i va cumpara un inel frumos…
Nicole: "Daca vreau sa ma casatoresc? Desigur, iar fetele de la Pussycat Dolls vor fi domnisoare de onoare. Dar trebuie sa ma logodesc mai intai iar luna iulie pare o perioada potrivita pentru asta."
Daca isi dorea atat de mult sa se casatoreasca poate ar fi trebuit sa aleaga un iubit mai matur pentru ca Lewis (24 ani) e cu 7 ani mai mic decat ea si nu cred eu ca la varsta aceasta castoria este una dintre prioritatile lui.

laughing)

| Sosetsicaaa a răspuns:

Cu pilotul de Formula 1 Lewis Hamilton