| Kitty a întrebat:

Cu cine si unde o sa va petreceti Pastele?

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Acasa, in familie ciocnind un ou rosu si mancand cateva felii de cozona delectandu-ma cu muzica relaxanta dar si ascultand cateva melodii religioase speciale.

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Acasa impreuna cu familia mea.

| Razvan a răspuns:

Cu familia bineinteles, acasa si probabil pe seara la un gratar daca ne permite vremeahappy

| Malvina24 a răspuns:

Cu iubi meu(sper) cu familia mea si cu a lui!

| cretzufinish a răspuns:

Cu cine: cu familia si iubitul, unde: in functie de vreme happy

| Ana-Maria94 a răspuns:

Acasa, cu cine? pai numa cu bunica pentru ca parinti lucreazacryingtu?

| Libelle a răspuns:

Cu familia acasa anul acesta dar la o saptamana o sa plec pe la constanta!laughing yuppy!

| Alisa a răspuns:

Cu familia si cativa prieteni, probabil o sa avem o mica petrecere. love struck

| Kitty explică:

Paste fericit si tie, Mihaela!

| Kitty explică:

Paste fericit si tie Mihaela!

| Kitty explică:

Eu la tara alaturi de familie. De abia astept...

| mihaela_5389 a răspuns:

Eu o sa imi petrec Pastele cu familia.iti doresc un paste fericitkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu guta la pescuit hahahahahaha

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar cu parintii si sora meawinking In familie. Avem destule de povestit si demult n-am mai fost impreuna happy In Bucuresti, acasa, seara pe la restaurant.