| anonim_4396 a întrebat:

Unde va petreceti pastele

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Acasa cu cei dragi.

Abh
| Abh a răspuns:

La servici.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu sarbatorim pastele, probabil vom iesi ca in fiecare weekend.

| Ralluxd a răspuns:

Buna! Inca nu mi-am propus nimic, cred ca acasa e cel mai simplu, deoarece imi place mai mult! Spargi si mananci oua rosii, primesti cadouribig grintongue.asta e un pic cam banal, dar totusi aceste obiceiuri au ramas de la stramosii nostri!

| arrriadna a răspuns:

Salut, buna intrebare! Suntem atat de aproape si n-avem nici un plan. Probabil: biserica, casa, familie (prima zi). Apoi prieteni (a doua zi). Oricum mi-ai dat o idee de pick-nick, daca va fi frumos afara si iti multumesc.

| unicka a răspuns:

Acasa cu familia

identitate
| identitate a răspuns:

Intai in oala la fiert, apoi in tigaie la amestecat cu sosul si intr-un final in stomac pe cale bucala...

| adina_4262 a răspuns:

In Bucuresti cred, e destul de probabil sa lucrez happy.

| roxyrocks a răspuns:

Cu prieteniibig grincu familia, acasabig grintu?:*