| superstar21 a întrebat:

Unde petreceti pastele si cu cine?

Răspuns Câştigător
| dadaina a răspuns:

De obicei Sarbatorile Pascale se petrec in familie. Asa ca mergem la inviere cu parintii, luam lumina, ciocnim un ou happy ne facem urarile de rigoare si dupa miezul noptii acasa cu sotul si cativa prieteni stam la masa si ne bucuram de Invierea Domnului.

8 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acasa, cu familia! Sa ti-i spun pe nume?

| YukiMrM a răspuns:

Pai pastele asta nu prea am planuri laughing cred ca o partida de pescuit merge, stiu nu a-ti mai auzit pescuit in ziua de paste dar auziti acum :p asta cred ca voi face

| AdrianaCatalina a răspuns:

Eu o sa'mi petrec Pastele aici acasa langa familie chiar si langa prieteni love struck

| superstar21 explică:

Va rog cine a zis cel mai misto dau fundita

| superstar21 explică:

Eu il fac ori in spania cu mama mea, in italia cu fratele mamei mele sau acasa cu toti dam o petrecere foarte mare

| Rukhsandra a răspuns:

La tara cu parinti si bunici crying
as vrea sa stau acasa cu iubitu'sad... dar ce sa fac?sad
tu unde faci?

| babyy_8783 a răspuns:

S-ar putea sa plec din oras la niste rude, daca nu acasa cu prietenu si cu parintii:d

| elektrix a răspuns:

In bamboo la bucurestiwinkingcu prietenii.
P. S:parintii se duk la tara la bunici.