| iri a întrebat:

Cu vreo trei ani in urma am vazut un film. Nu tin minte cum se numea. Stiu ca era o comedie cu doi oameni care ajung la spitalul de nebuni, dar ei de fapt sunt sanatosi daca imi amintesc bine. Reusesc sa iasa din spitalul de nebuni dupa care fura o gramada de masini, noaptea dorm pe strada sau in locuri abandonate. Din pacate asta e tot ce imi amintesc. Are cineva idee cum despre ce film este vorba?

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Cumva Tais-toi cu Jean Reno şi Gerard Depardieu? http://www.cinemarx.ro/filme/Tais-toi-Tais-toi--16259.html

1 răspuns:
| iri explică:

Mersi mult de tot. happy