| Liudika a întrebat:

Cui ii place Дневники вампира/ The vampire diaries?
Cum credeti cine va ramine cu Elena?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Cuii nu ii place?
e un serial superb love struck love struck love struck
eu sunt la ep 8, sezonul 2 (am ramas un pic in urma)
si cu cat urmaresc mai mult, vreau mai intens sa fiu in pielea Elenei, muritoarea cae i-a facut pe cei 2 vampiri superbi sa se indragosteasca de ea!
il ador pe Damon, e bunaciune pe sistem rolling on the floor)
nu stiu dc, Elena nici nu ii da o sansa lui Damon sad

cred ca va ramane cu Stefan, dar cine stie? big grin

bye, bye

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda love struck

si eu vreau sa ramana cu Damon love struck love struck love struck love struck

| alyna a răspuns:

Ador the vampire diares!
eu cred ca va ramane cu Stefan:X:X

| deeutzy a răspuns:

Ramane cu damon desii nu poate alege la un moment dat se hotaraste ca il vrea pe damon... mie mi-ar fi parut bine sa ramana cu amandoi laughing

| Twist a răspuns:

Paithinking mie personal imi place de Damon mai mult decat de Stefan.si am auzit ca va ramane cu Damonthinking dar nu sunt sigura!
Daca ma iau dupa carte, Elena in ccea de'a 3a carte ''Furia'' aceasta moare salvandu'i pe amandoi! insa serialul este foarte diferit de carte. Elena e blonda cu ochii albastri, Damon are ochii ngrii(iar in serial albastrii) si ma rog multe alte chestii.este TOTAL DIFERIT.insa merita sa si vezi serialul dar sa si citesti cartilebig grin
tu cu cine crezi ca va ramane?

| Liudika explică:

Mie mai tare imi place Damon...

| Liudika explică:

Sper sa ramina cu Damon, el acum este altfel si o iubeste enorm pe Elena!

| Liudika explică:

Oricum eu sper ca Elena va ramine impreuna cu Damon.

| Liudika explică:

Cu placere

Da ar fi super love struck

| Liudika explică:

Ok mersi;-)

| DeniiixD a răspuns:

Eu cred ca il alege pe stefan... dar mai mult imi place damon; x. chiar daca ii mai mare cu cativa ani laughing

| DeniiixD a răspuns:

Eu cred ca il alege pe stefan... dar mai mult imi place damon :X, chiar daca ii mai mare cu cativa ani.

| Svetlana7880 a răspuns:

Eu ador Dnivniki VAmpira. SI cred ca ELena ar trebui sa ramie cu Stafan si Chatrin cu Daiman pentru ca se potrivesc dupa caractere, si dupa infatisare, adica Elena este simpla cumsecade si frumoasa si stefan este super frumos si cumsecade, si e sentimental si o iubeste extrem pe Elena si Elena pe el. Ci despre Chatrin ea este viperoaica, rascoshnaia, se gindeste numai la ea, cu toateca parca nu e rea la suflet plus e sexy si Daimon la rindul sau e glumet, vorbaret, oleaca spurcacios, ii place sa puie pedica insa la fel nu este rau la suflet plus este super sexy. Buna potrivire. Plus ca Daimon o iubea pe Chatrin dar Stefan nu si Elena tot il iubeste pe STefan doar ca distanta ii impedica plus si Daimon mai da tircoaletongue