| Dearfully a întrebat:

Salutare)Cine a privit "The Vampire Diaries" adica "дневники вампира" poate sa-mi spuna de ce s-au despartit Stefan si Elena? N-am ajuns inca la acel moment,insa vreau sa stiu! Va rog, cine stie sa-mi raspunda)

Răspuns Câştigător
| BadAngel3 a răspuns:

Ar trebui sa te uiti, asa totul este mai palpitant ca nu sti ce urmeaza, daca stii dupa, isi pierde tot farmecul
Dar daca insisti o sa iti spun.
Elena devine accidental vampir si in timpul asta ea isi da seama ca are sentimente mai profunde pentru Damon decat pentru Stefan, de astfel si el isi da seama (Stefan) si el ii spune ca nu mai poate continua si vor sa se desparta.

FUNDA? puppy dog eyes

| Dearfully explică (pentru BadAngel3):

Merci mult), cu siguranta.

| BadAngel3 a răspuns (pentru Dearfully):

CU placere.Mersi! happy

3 răspunsuri:
| purpleicetwice a răspuns:

Ar trebui sa te uiti dar daca vrei sa stii Elena in sezonul 3 incepe sa il iubeasca pe Damon