| IIIx333III a întrebat:

Cum a fost la petrecerea voastra de Halloween de anul trecut? Imi puteti da niste idei pentru cea organizata de mine anul acesta? Mersi.

Răspuns Câştigător
| Beatrice a răspuns:

Pai...la mine... big grin
A fost carnaval happy. Toata lumea costumata, si fiecare am dansat ca sa ne prezentam costumele big grin Diferite premii, de originalitate, de creatie "pentru cea mai smechera vrajitoare" laughing iar la sfarsit... o tombola big grin cine castiga 15 lei [desigur cine vrea sa participe costa 5 lei] si muuuuuuuulti au castiagt. in afara de mine laughing
hmmm sala poate fi decorata cu lilieci, oscioare, frunze moarte, baloane portocalii sau dovleci de aia aprinsi love struck
Succes si distractie placuta! happy

1 răspuns:
| scully a răspuns:

Acum 3 ani la scoala am dat o petrecere de Halloween la scoala si am jucat jocul acela in care pui mere intr-un lighean si incerci sa le iei cu gura, cu mainile legate la spate...big grin ce vremuri frumoase...