| MinyMika a întrebat:

Cum v-ati simtit la primul vostru sarut

11 răspunsuri:
| Rebecca009 a răspuns:

Oribil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu stiu exact. ce e ala?

| LineGuide a răspuns:

Te simti diferit, e normal, dar ti se pare tot odata ca deja ai trecut un pas psihologic mare. Increderea in tine creste, dar poate avea uneori si efecte negative.
Mult noroc!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Te simti indragostit si iubit

| Roxxxxi a răspuns:

Sincer mie mi s-a parut rusinos :d. A fost o noua etapa din viata noastra.

| Danysan a răspuns (pentru Roxxxxi):

Rusinos -de ce? cred ca nu il iubeai indeajuns laughing

| Roxxxxi a răspuns (pentru Danysan):

Poi. Eram la o varsta cam frageda totusi. Nici nu stiam ce inseamna sa iubesti.

| MissJJ a răspuns:

Imi placea foarte mult de tipul respectiv asa ca sarutul a fost ceva "wow".

| Kattth a răspuns:

A fost destul de penibil pentru mine. Il mintisem pe tipul respectiv ca mai avusesem relatii si cand m-a sarutat si mi-am dat seama ca habar nu am ce sa fac din instinct l-am impins si am fugit laughing

| fana1fp a răspuns:

Simti ca toata lumeai a ta.O placere care nu poate fi descrisa in cuvinte. Ceva ce nai mai simtit pana acum.