| Nov a întrebat:

Cum a fost primul sarut al vostru? la ce varsta? ce ati simtit? si cand s-a intamplat asta?

Răspuns Câştigător
| convert a răspuns:

Groaznic! Primu` sarut adevarat.adica 'french' a fost prin clasa a 9-a.[fiind foarte baietoasa eram best friend cu toti.nu ma gandeam la niciunu` ca la un iubit].eu eram boboaca, el era cls 12-a.eu nu cunosteam pe nimeni in liceu, el era mare 'smecher'.Nu imi placea deloc de el chiar daca toate pipitele baleau.Si ma rog...am stat cu el doar asa.un fel de n`ar mai fi.Si a fost la el in clasa, avea sport si ramasese singur. Oribillll laughing era extrem de balos straight face a fost cea mai groaznica experientalaughing.Si primul sarut adevarat.adica cel pe care l`am simtit a fost in vacanta de vara intre a 9`a si a 10`a cu un coleg de clasa cu care 'nu ma suportam'...adica ne certam mereu, ne injuramlaughing si am fost la munte mai multi si puii mei. dupa cateva beri am ajuns sa ne sarutam.Pot spune ca datorita lui a fost cea mai frumoasa vara.Am simtit fiori in tot corpu`,inima imi batea, a fost superb! Mai ales ca am dormit impreuna, am dormit sarutandu`ne si ne-am trezit la fel.Si a doua zi dupa ce ne-am trezit,adica el s`a trezit inaintea mea, m`a sarutat [crezand ca eu inca dorm], a plecat la el in camera si se prefacea ca nu mai stie nimic.si eu la fellaughing a fost super haios avand in vedere ca aman2 eram super-indragostiti unu` de celalalt.si dupa cateva zile dupa ce am ajuns acasa m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el si am acceptat:d si am trait momente super-frumoase impreuna happy

12 răspunsuri:
| AnnaS98 a răspuns:

Superb. a fost acum vreo 2 luni jumate cu primul prieten, cu care sunt si acum si am 13 aniwinking

| RoXxy a răspuns:

Pff...primul sarut la mine inseamna frantuzesc pentru ca pupici dadeam de cand eram micuta.Prindeam baietii care imi placeau de dupa gat si ii pupam(cam pe la varsta de 3 pana la 6 se intampla asta)rolling on the floor. Primul sarut adevarat l-am furat de la baiatul cu care ma tot intalneam.adica venea pe la mine pe la strada ca sa ma vada, el avand pe atunci 11 ani iar eu 8big grin Pot spune ca dupa acel sarut toata seara si toata noaptea m-am gandit la el si la cat de moi si dulci ii erau buzele. Abia am adormit caci nu puteam sa imi iau gandul de la ce se intamplase.Simteam ca zbor de atata fericirelaughingEi nah...eram o copilatongue

| gaby37 a răspuns:

Ce sa simt mi s-a facut dreapta ****

| NorbO a răspuns:

Data ora minut secunda?

| Damon_8513 a răspuns:

A fost frumos, minunat. La12. M-am simtit in al 9a cer. S-a intamplat in clasa.

| OnlyBlack a răspuns:

Salut! Primul meu sarut a fost la 13 ani si s-a intamplat cand am iesit de la ore cu un coeg dintr-o alta clasa, dar deodata cu mine! Am simtit fiori in tot corpul si a fost suuper! Oricum pentru mine ca fata, a fost ceva unic de neuitat, dar stiu ca si el a fost incantat de acel sarutwinkingwinkingwinking. SUCCES si tie si iti urez sa simti si tu acelasi lucru ca si mine pentru ca e ceva senzational! PS:Foarte taree intrebarea pusa de tine.Pana acum a ta mi-a placut cel mai mult. Felicitari!

| PsihologulMZlate a răspuns:

Primul sarut a fost la acu 2 ani.la cinema la filmul 2012.atunci cand a inceput noua era... a fost ceva nemaipomenit a venit de la sine. buze moi si catifelate.No comment

| Anne_9288 a răspuns:

Wa,primul o fost pe la inceputul clasei a 7-a.Eu-Bata,nu mai avusesem nici-un prieten,tipul experimentat.
Nu stiam ce sa fac,inghetasem.M-o sarutat si eu inca eram praf, abia dupa cateva secunde mi-am revenit si am putut sa spun ceva.laughing)
Desi cam penibil momentul, a fost unic.laughing)

| AlinSiAtat a răspuns:

Groaznic
15 ani
Sila
Acum 5 ani laughing primavara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul sarut a fost neasteptat.
Era vara, mie imi era frig lui cald.
Dupa ce a terminat de vorbit la telefon m-am trezit cu el in mine, in gura mea. A fost dulce. Imi pusese sangele in miscare, imi era dintr'o data cald, eram fierbinte. Si acel " fierbinte " iesea prin piele si se transformase dintr'o data intr'un fior rece care se plimba pe trupul meu. A fost superb, avea limba calda si dulce.
Dar cum am mai zis'o a fost primul sarut, bineinteles ca trebuia sa mi se para extraordinar, minunat etc. Acum, un sarut cu acel baiat nu mi se mai pare atat de extraordinar, nu mai sunt sentimentele alea inocente de copil.
Dar atunci a fost superb, de abia ca am adormit in seara aia. M'am foit in pat pana am fost infasata in cearceaf ca un copil mic si am dormit adanc si dimineata era asa de dulce.
La 12 ani.

| sexygirl_8423 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 12 anii si a fost minunat

| deea26_8578 a răspuns:

Primul meu sarut a fost la 12 ani. Primele dati e urat adica ti se pare cam umed dar dupa te obisnuiesti si e super