| LexHasAMasterPlan a întrebat:

Cum a fost ultimul episod din nini? Va rog povestiti cu detalii. Cel mai detaliat raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| larisaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa111 a răspuns:

Pai : Chama si sora lui sunt rapiti si Nicolas impreuna cu Tomas se duc sa ii salveze.Tomas cade si isi pierde cunostinta. Ajunge acasa si nu isi aminteste de persoana pe care o iubeste [ Nini ] iar Celina ii spune ca ea e sotia lui si acesta il crede.Nini pleaca cu bunicul, iar exact in aceea seara Tomas se saruta cu Celina si isi aminteste ca el o iubeste pe Nini.Iar Nini pleaca de la ambasada iar Tomas se duce dupa ea si o cere in casatorie, dar ea refuza.Ambasadorul pleaca si el spre ambasada. Ea se intoarce din nou si spune ca accepta sa se casatoreasca cu el. Si se saruta.love struck. apoi in noaptea de dinaintea casatoriei, Nini hotaraste ca trebuie sa scape definitiv de Nicolas si arunca toate hainele lui la gunoi, si o vede Victor.De dimineata Nini cand s-a trezit a gasit o scrisoare de dragoste intr-un pom din camera care i l-a lasat Tomas in care ii scria numai lucruri romantice.Cand a venit Vicki si i-a spus de scrisoare a aflat ca are vocea lui Nicolas si ca numai poate sa vorbeasca ca Nini.
Cand au ajuns la altar ea a spus "da" cu vocea lui Nico.Tomas a crezut ca si Nicolas e prezent la nunta. Dupa aceea vine Victor si o demasca pe Nini punandu-i peruca pe cap.big grin Atunci ea pleaca trista, merge si isi baga mainile in pamant si plange. Dupa care vine Cheliosul si ii spune ca nu o poate ierta pentru ca l-a mintit.
Apoi cand ea hotaraste sa plece definitiv de la ambasada, vine Tomas si ii spune ca mintea lui ii spune ca nu o poate ierta dar inima ii spune ca nu poate sa traiasca fara ea. Si se saruta si se casatoresc din nou.
Sfarsit! happy 128 de episoade.big grin

3 răspunsuri:
| rαluk a răspuns:

Pai dupa ce Victor a spus tuturor ca nini e Nicolas a fost arestat...
Toti erau dezamagiti de nini si ea a vrut sa plece...Iar cand aproape a plecat a venit thomas si i`a spus sa ramana si au venit toti imbracati ca nicholas. Si la final nini si thomas s`au casatorit :X