| aly1alyca a întrebat:

Mai este nini pe disnei cenel? daca da care a fost ultimul episod?

Răspuns Câştigător
| Marina_4164 a răspuns:

Mai este da! Nu stiu are a fost ultimul episod pentru ca nu il urmaresk ca nu imi place! Nu stiu ce vezi in acel serial! Daca vrei sa imi spui si mie ce se intampla in acel serial te rog lasa-mi unn mesaj ca id tau

Sper ca te-am ajutatlaughing:p

Funda?

4 răspunsuri:
| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Mda mai este si nu e disnei cenel ci Disney Channel
Doamne da`le minte sa nu mai vorbeasca in engleza daca nu stiu :]]]

| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Se scrie Disney Channelhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l preal dau aum pe disnney, dar siu care etse ultimul episod. Ultimul episod este cand nini se insoara cu thomas.Cata dragoste pluteste in aer, nu este asa,

| bizan a răspuns:

Uita-te pe saitul lor funda?