| VζŠё ¢ΦLô®α†€ a întrebat:

Cum a fost vremea azi pe la voi? in Braila a plouat toata ziua...crying

23 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti...
A fost inorat toata ziua... apoi a inceput sa ploua.sad

| lol1232 a răspuns:

In bucuresti a plouat dar nu toata ziua.

| Barajag a răspuns:

Suedia, 30 gradebig grin
Ploile vor veni cand le voi chema euhee hee

| ioana181 a răspuns:

A inceput ploaia cand eram in parc si ne-am ascuns sub un tobogan (eram cu 2 prietene). S-a oprit si am zis sa fugim spre o scara de bloc...si bineinteles ca a inceput din nou pana am ajuns noi la adapost laughing.

| Roby67 a răspuns:

In apropiere de Köln, 32 de grade fara vant, era sa mor de cald. Si toata saptamana ramane asa, sper sa supravietuesc. Acum 5 minute a venit fica mea de la strand si a spus ca nu a fost prea cald. Nu le mai are pe toate...

| Adredemesconf a răspuns:

Pai a plouat si aici in Botosanisad

| AddaXD a răspuns:

Pai in Bucuresti a fost frumos, cald (nu foarte) pana pe la 16:00 - 17:00 cand a inceput ploia, dar nu a durat mult - maxim jumatate de ora apoi s-a oprit ploaia

| ShiNee a răspuns:

Cum a fost in Iasi? pai ca sa vezi pe la 5 dimineata o tunat fff taree[dormeeeam :-s.si mo trezit waiting]desi nu a plouat cine stie ce. apoi a fost urat toata ziua.cand a plouat cand aparea soare cand a plouat si tot asa, si acum sunt ude strazile.

| Asdgjkjgs a răspuns:

Si in bacau la fel a plouat cryingcrying
si inca mai ploua cryingcrying

| aиdяaaa●• a răspuns:

Eu sunt din BucurestihappyA fost nor pana la ora 16 si ceva, dupa care a inceput sa ploua cu galeatastraight faceAcum e racoare:-sstraight face
E cam aiurea vremea zilele astea, avand in vedere ca vien luna iulie in cateva zile.Saptamana asta o sa fie urata vremea.Sa speram ca se indreapta cat mai repedebig grin

| ~p!$iii~ a răspuns:

Si in galati a plouat toata ziuasad

| RloveR a răspuns:

La mine a fost toata ziua caaald si frumoss day dreaming

| Mariidc a răspuns:

Si eu sunt din Braila.stiu.a fost o vreme urata sad

| Vero1996 a răspuns:

Sh in bz a plouat toata ziua rolling eyes

| 2l3xandra a răspuns:

Pai la mine in olt a plouat spre seara si la pranz... zi naspa oricum

| Nicole_8066 a răspuns:

Si prin Tecuci a fost foarte urat. Sper ca vremea sa isi revina cat mai curand, vrem distractie vara asta!laughing

| คℓεxą a răspuns:

Si eu sunt din Braila

| AnaMaria42312 a răspuns:

In Barlad aproximativ jumatate de ora s-a vazut putin soarele in rest a plouat. Acum e linistit dar acus incepe iar.

| LoveMe a răspuns:

Slava Domnului ca aici in Timisoara a fost cald azi si soare.Vara revine in forta dupa 3 saptamana de ploi si frig:*
funda?sad

| Diana7383 a răspuns:

Ploua in toata tara.
am vazut la meteo smug
deci si la bacau a plouatsad

| geo_1909 a răspuns:

A ploat dar s-a oprit acum!(vreamea din bucuresti)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In Timisoara a fost toata ziua soare si cald:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mine, in Bucuresti, a inceput sa ploua pe la ora 17