| Geo14 a întrebat:

La voi cum e vremea?
la mine a plouat toata ziua...mai aveam si eu cam 20 de minute pana sa ajung la scoala si a tunat odataa' de am sarit in sus si apoi s-a pus o ploaie cu grindina.pfff aveam parul "'iesisem de la dus"
apoi ma chinuiam sa scot pietricele din par... cele care nu se topisera

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Foarte urâtă. Azi, când am ieşit din casă nu ploua deloc. Mă bucuram că nu o să mi se încreţească părul; numai ce îl îndreptasem. După 5 min a început cea mai puternică ploaie. Am ajuns la liceu de parcă ieşisem de la duş. Când am intrat, se trezeşte unul să pună o întrebare retorică şi idioată după ce mă vede : "Plouă afară?" Da, cam asta e cu vremea urâtă care ţine de vreo 3 zile încoace. Sper să ningă curând.

pa, pa.

4 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Si la mine a plouat toata ziua dar nu a tunat si nici nu a fost ploaie cu grindinabig grin Cea mia urata parte este ca azi a fost ziua mea si a fost o vreme atat de urata tocmai azisad

| Dreamin a răspuns:

Moama ce naspa.
la mine e frumos in sfarsit ca a pouat toata saptamana straight face era un soare asa drgalash da iti dadea o stare d bine love struck

| ZapaciLaa a răspuns:

La mine a inceput sa ploua de abia pe la ora 19.In rest a fost frumos toata ziua

| DannyNuIntelegeTPU a răspuns:

Si la mine in oras a plouat toata ziua.Partea buna este ca, la un moment dat, cerul intunecat a facut loc unui curcubeu puterrrrnic, care a facut sin noapte zi:X:X. A fost pur si simplu un moment magic. A fost cem mai puternic curcubeu, pe care l'am vazut pana acum. Mirific peisajul.Ne'am oprit si din oralaughingdoar pentru a face poze curcubeului.
In rest...ploaie,grindina si nori.