| Oana_4131 a întrebat:

Cum adaug prieteni pe facebook?

Răspuns Câştigător
| didiDia a răspuns:

In partea de sus, fix putin in dreapta numelui de utilizator ai butonul,, add as friend''. Dai click pe acel buton si iti va aparea o mica fereastra in care vei da click pe,, send request''(e butonul din stanga). Sper ca ai inteles.

5 răspunsuri:
| Oana_4131 explică:

Dau unditzza!

| anonimabubulina a răspuns:

Este foarte simplu, acolo sus bagi numele persoanei si dai adauga ca prieten\send request(depinde in ce limba ai setat internetul) acolo sus in dreapta pozei. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| anonimabubulina a răspuns:

E foarte simplu, bagi numele persoanei acolo sus putin mai in dreapta de langa poza de profil scrie Adauga ca prieten\Send request(depinde in ce limba ai setat internetul)apesi acolo si iti apare o fereastra cu Adauga ca prieten\Send request apesi acolo si astepti pana cand persoana respectiva iti va da accept sau ignore

| guesswho10 a răspuns:

Sus in dreapta pozei de profil apare 'Add as a friend'.

| Elena_Daschievici_1950 a răspuns:

Ioan Leonte