| onelove12 a întrebat:

Cum ajung cu metroul la scoala generala Nicolae Titulescu din Bucuresti? Apoi dupa ce ies de la metrou cum ajung acolo? Va rog. funda

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cobori in Piata Victoriei si mergi 300 metri pe bulevardul Titulescu. E undeva pe dreapta cu mergi spre intersectia cu Banu Manta

Răspuns utilizator avertizat
| RoBoT93 a răspuns:

Pai nu stim de unde pleci, dar oricum important e sa ajungi la Piata Victoriei ( statia de metrou ). Te dai frumos jos din metrou, urci la suprafata ( sa iei aer ) si mergi cam 1 km pe jos pe Soseaua Titulescu spre Banu Manta si la intersectie ai scoala.
Plimbare placuta big grin