| Vladimir10 a întrebat:

Se face scoala luni 13.02.12 in Bucuresti? Eu sunt de la scoala numarul 3 Nicolae Titulescu. Spuneti-mi si de unde ati aflat!, mersi anticipat! dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Andr3iutz a răspuns:

Se face...
LINK: http://www.realitatea.net/......13128.html

| Vladimir10 explică (pentru Andr3iutz):

Nu ma lasa sa iti dau funda... nu stiu dc... imi pare rau

| Andr3iutz a răspuns (pentru Vladimir10):

Ba da am primit funda. Multumesc frumos >big grin

14 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Bucuresti nu au fost suspendate cursurile. Aici: http://www.edu.ro/index.php/articles/16507 sunt judetele in care acestea au fost suspendate in 13-14 februarie. Numai bine!

| Maariiaa a răspuns:

Bună,

Luni,13.02.2012 se fac cursuri în București. :) Uite link-ul de unde știu :
http://www.realitatea.net/......13128.html

Baftăă! Din păkate, se face școală.

| Vladimir10 explică:

Sper sa nu mai ninga si sa se calmeze ninsorile pentru ca mie foarte mila de oamenii care sufera si nu pot iesii din casa... Mai bine inceteaza ninsorile si se face scoala si oamenii aceea nu mai sufera, decat sa nu facem scoala si oamenii sa sufere in continuare... happy

| valahu a răspuns:

Http://www.realitatea.net/......13128.html
Succes maine prin nameti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scolile din Bucuresti dechise...pe cod portocaliu.Frate,astia s-au tampit de tot?

| Andr3iutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Codul portocaliu intra in vigoare de la ora 12. Maine se va discuta daca marti se fac ore.

| MyShadow a răspuns (pentru anonim_4396):

Erau tampiti si ianinte, dar acum au ajuns la un nou stadiu de prostie, au avansat, au luat bacul laughing Vai de capul nostru, o sa murim cu astia de gat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3iutz):

Yee,oricum,nu am facut azi scoala.Nu m-a lasat tata sa ma duc, din cauza ca era prea friig si ningea.Yay! love strucklove struck, Iar maine nu se face. love struck

| Andr3iutz a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa cum arata situatia, cred ca nici poimaine nu se vor face cursuri :X

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andr3iutz):

Daaa,asa e.Asta da viata, nu? Chiar le spuneam colegilor acum vreo 2 saptamani ce bine ar fi sa inceapa ninsori grele si sa se-nchida scolile.Andrei,imi dai si mie id-ul tau? Pari de treaba.

| XtremePWN a răspuns:

Maine se desfasoara ore normal