| teroalex008 a întrebat:

Cum ajung in Bucur Obor la etajul 1?

Nu am mai fost de mult si nu mai stiu. Este langa metrou la Obor? si magazinul unde este? si am auzit ca la etajul 1 sunt si accesorii pentru. rapperi?

FUNDA si mersi

Răspuns Câştigător
| r2d2 a răspuns:

Este langa metrou intr-un fel. Ca sa-l gasesti mai repede ca punct de reper este un restaurant McDonalds chiar langa intrarea principala; iar ca sa ajungi la etajul 1 trebuie sa intri in magazin pe partea cu primaria sau pe partea cu piata care e in spatele magazinului (asta daca mai e acolo (auzisem ca va fi desfintata)

1 răspuns:
mira
| mira a răspuns:

Da, la et. 1 ajungi prin partea opusa intrarii principale, adica prin spatele magazinului.