| oOoLadyMoOo a întrebat:

Cum ajung de la Bucur Obor la Parcul Carol?batting eyelashes [ daca se poate fara metrou ]
Mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| yhsay a răspuns:

Stiam ca tramvaiul 34 circula pe la Obor si ajunge la Sincai. Eu sincer mereu am ajuns in Carol plimbandu-ma prin Tineretului laughing asa ca te sfatuiesc ca prin zona Timpuri noi (repere : Dambovita, statia de metrou) sa intrebi si tu pe cineva din tramvai; in cel mai rau caz, cobori la Tineretului; chiar nu stiu daca mai trebuie sa mergi cu tramvaiul dupa statia de la Sincai...