| NicusorYo a întrebat:

Cum ajung intr-un serial Disney Channel? Ma pricep foarte bine la actorie? Am 14 ani. Funda

Răspuns Câştigător
| TeodoraMaria98 a răspuns:

Pai in primul rand daca vrei sa te faci vedeta Disney trebuie sa stii foarte bine engleza.Doar nu crezi ca daca mergi acolo o sa faci scenete in romana.Si daca iti doresti asa de mult safi actrita ar trebui sa faci o facultate sau scoala pregatitoare ca sa te perfectionezi.Si sa nu uiti sa ai incredere si sa fi optimista.

5 răspunsuri:
| EvangelineDS a răspuns:

Vise si vise...

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Nu-ti dau prea multe sanse, avand in vedere ca serialele de la disney channel se fac in alta limba [original]. Stii tu pe acel canal, un serial care sa provina din Romania? Nu. Deci la disney nu-ti dau prea multe sanse, incearca la acasatvlaughing.

| WyndFTW a răspuns:

Lol deci in primul rand Disney pentru cine nu stie nu se filmeaza in Romania laughing dar le dubleaza ca de e canal de copii si nu stie englezawinking Si nu cred ca angajeaza minori fara acordu parintilor...

| ZoOzOLe a răspuns:

Nu vreau sa zic ca e imposibil insa sasele sunt minime, trebuie sa iti dedicii tot timpul actoriei sa muncestii din rasputerii si sa faci si marii eforturii financiare dar pana vei ajunge intratat de sus nu vei mai fii de disney ci pentru alta filme... eeeeeee oricum eu tit urez succes!

| FavoriteSmile a răspuns:

Va invit sa vizitati forumul meu (si simplu u cu prietenii tai sa facem impreuna o structura si sa scoatem bani pe gratis. putin de lucru la inceput apoi totul merge de la sine.
Merita. Nu costa nimic nici sa va uitati si nici sa va inregistrati

http://banionline.wikiforum.ro/......-verificat