| Kίđđίєױ a întrebat:

Buna all fani TPU... vreau sa va intreb cum as putea ajunge intr-un serial de la Disney Channel...ma pricep ffffoarte mult la actorie si asta mi-au spus multe persoane, aas vreau sa ajung cam ca Selena Gomez.De la un serial la alte si la multe filme, caci la muzica sunt pe la pamant.aceasta este intrebarea mea.Astept ulte comentarii.

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Nu prea ai sanse la disney channel...in Romania ai avea ceva daca zici ca esti foarte buna

| Graphee a răspuns:

- Este foarte mult până să ajungi acolo. happy Pentru început, ai putea să faci un scenariu, şi să te filmezi. Postezi video-ul pe youtube şi cine ştie?!

| yomisam a răspuns:

Du-te la romanii au talent prima data!

| CoOlGirlz a răspuns:

M-am interesat foarte mult despre acest lucru pentru ca si eu imi doream si sunt foarte talentata...Ei bine, nu ii asculta pe ceilalti! Fi optimista! Nimic nu e imposibil, Dumnezeu e Sus si se pot intampla lucruri mari! In plus, in comentariile de mai jos a fost scrisa o prostie mareee. Daca vrei sa te duci la auditii, nu trebuie neaparat sa fi din America. Poti din mai multe tari, dar nu Romania din pacate.Trebuie sa te muti in alta tara. Uite link-ul aici :http://www.talentapplication.com/apply/

| andreeapap a răspuns:

Pfflaughing...scumpa mea nu stiu cati ani ai tu dar ce zici tu este doar un vishappy.in primul rand ai vazut ca la disney channel sunt doar vedete din america deci trebuie sa stapanesti foarte bine limba lor 2 trebuie sa ajungi acolo cand se organizeaza castinguri sau asa de exemplu pe hannah montana au ales-o dintr-e 20.000 de fete si asta pentru ca era fiica lui cyrus un cantaret renumit nu de alta deci eu zic sa lasi la o parte pentru ca e imposibil sa ajungi acolohappy

| andreeapap a răspuns:

Scumpo miley sau selena acolo sunt acelasi lucru tu aici in Romania poti sa fi cat de buna vrei bvo tie dar dincolo daca te duci esti nimeni

| KInderel a răspuns:

Ai vrea?

| KInderel a răspuns:

Ai vrea sa ajunggi la tv?

| Kίđđίєױ explică:

Da as vrea foarte mult...

| Kίđđίєױ explică:

Si draga deya.nu tiam dato exemplu pe miley ci pe selena care avea 11 ani cand s-a dus la auditie...si pot avea si un serial i Romania(cea ce nu prea sper). Sunt multe seriale aici:''La bloc'.''Trazniti'',''Narcisa salbatica''.

| RaisaDiana a răspuns:

Ce copil esti.Pai eu la 11 ani gandeam mai mult ca tine.Multi avem diferite talente si majoritatea dintre noi vom ramane in anonimat cu talente cu totrolling on the floor)).Ai grija de scolala la varsta asta nu te mai gandi la prosti.Gandeste realist.