| HarryPotter a întrebat:

Cum ajung la concert la Kim Cesarion in Herastrau, zona Pescarus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa dai clic pe "raspunde" ca sa vad ca mi-ai scris mie. Am vazut din intimplare. De la metrou, mergi pe bulevard spre parc si gasesti imediat intrarea. Pajistea, este probabil in fata restaurantului (cum vad eu pe harti).

3 răspunsuri:
| HarryPotter explică:

@CarlaM : de la metrou Aviatorilor

| HarryPotter explică:

Din cate am citit pe internet, mai exact s-ar numi pajistea Pescarus

| anonim_4396 a răspuns (pentru HarryPotter):

Trebuia sa dai clic pe "raspunde" ca sa vad ca mi-ai scris mie. Am vazut din intimplare. De la metrou, mergi pe bulevard spre parc si gasesti imediat intrarea. Pajistea, este probabil in fata restaurantului (cum vad eu pe harti).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, pe Google maps, vad ca restaurantul Pescarus este cu intrare din B.vd Aviatorilor. Insa, nu ne spui de unde pleci.