| lumy4u a întrebat:

Cum ajungi la Cascada urlatoare,busteni? din Bucuresti, fara masina, doar tren sau maxi taxi?

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca esti ajuns in Busteni, o iei pe jos, e la o juma de ora distanta pe marcaj. Daca gasesti vreo masina sa mearga acolo? Numai bine!

5 răspunsuri:
| lumy4u explică:

Am gasit si tren si tot...nu mai raspundeti tongue oricum pana primesc raspuns... laughing)

| oprescudorin11 a răspuns (pentru lumy4u):

Esti draguta, daca mi-ai dat premiu fara sa-l merit! Acolo ma duceau parintii mei, am si poza cu un urs langa mine!

| oprescudorin11 a răspuns (pentru oprescudorin11):

In privinta muzicii am pretentii de genul sa circul printre galaxii.

| lumy4u explică (pentru oprescudorin11):

Nu e adevarat, nu ti-am dat premiu fara sa il meriti, il meriti pentru ca am aflat cat am de mers.30 min big grin mersi :*

| oprescudorin11 a răspuns (pentru lumy4u):

Eu mergeam cu picioarele mele, tu cu ale tale...iar am gresit!