| blero a întrebat:

Cum as putea sa am un singur nume pe facebook? Vreau un singur nume!

5 răspunsuri:
| diana_9674 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=gx1dbz_7vJE si eu am tot un singur nume pe facebook, urmeaza exact instructiunile, o sa dureze ceva, depinde de ip.

| Ibrahimovic a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-primesc/

Urmeaza cu atentie pasii pe care i-a descris neluL in intrebare!

| blero explică (pentru diana_9674):

Am incercat, dar, dupa ce am schimbat ip-ul Mozilla Firefox s-a blocat complet, ne mai avand acces la internet. Se pare ca dupa pc-ul meu nu am nici o sansa sa-l schimb. Daca se ofera cineva, pot lasa datele mele de logare al contului fb in privat... fiindca de pe pc-ul meu este imposibil. Bineinteles, daca nu cer prea mult...

| LTAA a răspuns:

Scrie un singur nume.

| blero explică:

? crying