| iuandfto a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac blogul popular? Unde as putea sa pun un link cu el? Aveti idei? Ofer fundita.

7 răspunsuri:
| xClementine a răspuns:

Pai pe hi5 sau poti sa dai mass pe messenger cu link-ul.De altfel sa il pui la status, sau poti sa-ti rogi prietenii sa le spuna altor prieteni despre blogul tau. happy Sper ca te-am ajutat!

| username_8290 a răspuns:

Buna iuliana ^_^. ti-am zis si pe mess, posteaza`l pe forumuri, afiliaza`l cu cat mai multe bloguri de succes, da mass.

| anamaria91 a răspuns:

Intra si fa-ti cont pe http://www.toateblogurile.ro

Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://doar-cu-inima.ablog.ro/

| laradio a răspuns:

Pai aici, pe tpu.Sau pe siteuri de socializare gen HI5, Facebook, la status pe messenger...

| cristi8252 a răspuns:

Navigheaza din blog in blog si dai mesaj la toti pentru parteneriat. cu cat mai multe bloguri esti partener/a cu atat iti creste situl. eu lucrez in domeniul asta.

| Nadia_2113 a răspuns:

Hi5.Facebook.Piczo.TPU.Status la messengerbig grin...