| Deiysucza a întrebat:

Hey. Ma ajutati cu blogul asta sa devina popular? http://nasoalameaviata.blogspot.ro/
Daca are cineva idei cum as putea sa'l fac mai popular dau >>funda::

Răspuns Câştigător
| heiii a răspuns:

Pai..ai putea sa ii schimbi denumirea.,, nasoala mea viata'' nu este cel mai atractiv titlu.si sincer acum, nu stiu cat de mult ar interesa viata ta.adica daca nu esti o persoana publica...eu zic sa gasesti alte subiecte de discutie blogului si il poti face popular daca il postezi pe fb, trimiti un link la toata lista de mess, pe twitter. sper ca te am ajutat.bafta!

| Deiysucza explică (pentru heiii):

Ok...si idei de titlu big grin

| heiii a răspuns (pentru Deiysucza):

Este blogul tau, tu scrii in el, tu stii despre ce trebuie sa fie titlul.

4 răspunsuri:
| NobleHeart a răspuns:

Pai sa faci publicitate pe toate site-urile si sa-ti rogi prietenii sa faca publicitate blogului tau.De ex. pe facebook, messenger etc. :*

| Alexandra0797 a răspuns:

Distribuie blogul pe facebook, Twitter, messenger, youtube de ce nu.thinking