| alinutza4a a întrebat:

Cum as putea sa-mi trimit mai rapid melodii pe telefonul mobil? acum mi le trimit prin bluetooth dar trebuie sa trimit fiecare melodie pe rand si imi ia foarte mult timp. mersihappy

Răspuns Câştigător
| joint a răspuns:

Foloseste card reader stocheaza date in masa daca nu sti intra pe id-ul acesta id new_joint_2006

6 răspunsuri:
| Zady a răspuns:

Incearca cu un usb e foarte rapid.sau cu un cititor de carduri tot cu usb e chiar si mai rapid

| alinutza4a explică:

Alexia cum sa ii dau marcare in pc?

| BreeTanner a răspuns:

Nu ai cablu de date?

| RimePeHartie a răspuns:

Cu cablu de date

| alexiiia a răspuns:

Selectezi o melodie pe care vrei s`o trimiti... dupa accea dai marcare. iar dupa aia selectezi si celelalte melodii, si dupa aia dai trimitere!
sau poti lua si un USB happy love struck sau un stick si ti le bagi direct din calculator pe telefonhappy
fundita? big grin

| :X:XJustYouAndMe:X:X a răspuns:

Daca ai cablu USB sau memorie la telefon o poti baga in Pc, pui melodiile in el dupa care scoti cablul ala USB si il pui de la celalalt telefon si prin Copy Paste terminitongue