| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare:stiti cumva cum as putea sa transfer melodii de pe calculator pe telefonul mobil sony ericsson Z550i, prin bluetooth?

4 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Trebuie sa-ti instalezi programul pentru bluetooth in calculator.cand cumperi buletooth primesti si un cd de instalare. dupa ce ai instalat programul bluetooth, telefonul va identifica calculatorul(si invers) si vei putea trimite de pe tel pe calc sau de pe calc pe tel diverse fisiere.nu-ti pot spune exact ce taste trebuie sa apesi pentru ca depinde f mult de ce tip de bluetooth pentru. calc ai.

| meioana a răspuns:

Cumperi un bluetooth pentru pc si vei avea toate informatiile necesare acolohappy... cel mai usor este cu un cablu de date ca la bluetooth stai o groazahappy

| blue29 a răspuns:

Daca ai bluetooth la pc sau laptop intri in programul cu bluetooth si cauti dispozitive noi(trebuie sa ai activat functia bluetooth si pe telefonul mobil). Dupa ce a gasit dispozitivul dai pe transfer fisiere si folosesti functia drag&drop. Este adevarat ca e mai incet trasferul prin bluetooth decat prin cablu de date dar uneori e mai comod. Daca nu ai dispozitiv bluetooth in pc atunci cumperi unul si instalezi softul de pe cd pe care il primesti cu dispozitivul iar restul e la fel.

| Bibi_1569 a răspuns:

Daca ai cablu de date logic ca poti