| maddy09 a întrebat:

Cum as putea sa scot imagini dintr-un film sau dintr-un filmulet de pe youtube?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@maddy09
Salut,

Dintr-un film pe care il ai in calulator... poti scoate poze doar cu Movie Maker(orice calculator il are)Introduci filmul acolo.si exista pe acolo un buton cu o poza.eeh,in momentu respectiv, apesipe butonul ala si se face pozabig grin

De pe youtube poti face apasand butonul Print Screen Sys Rq care il ai la tastatura.

Bafta!

3 răspunsuri:
| icsulescu a răspuns:

Cu "Print screen". Apesi pe butonul asta de la tastatatura si deschizi paint si apesi Ctrl+V.

| Pinky_1922 a răspuns:

Cea mai buna solutie e sa descarci de pe internet un program cum ar fi screen hunter...eu zic sa nu te mai chinui cu print screen, e mult mai complicat si print screen iti capteaza imaginia de pe tot ecranu.
Eu am descarcat ieri programu asta si sunt ff multumita http://download.cnet.com/ScreenHunter-Free/3000-2192_4-10063246.html
Poate o sa te ajute si pe tine!:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma chinui si tot caut sak afli ceva id meu otyice mersi mult